Enis Bytyqi publikon projektin muzikor “Kujtime”

By

Projekti i tij i fundit u publikua para tre muajsh.

Kënga që u titullua ‘Melodi’, ka ritme verore dhe në tekst bëhet fjalë për dashuri dhe lidhje të lumtur – është edhe projekti i tij i fundit.

Mirpo Enisi ishte përveshur punës për të sjellur projekte të reja, dhe më në fund është gati ta ndajë projektin e tij më të ri me ne.

Këngëtari sapo ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Kujtime”.

Këngën dhe videoklipin mund ta ndiqni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm