Leonora për Shën Valentin, vetë e treta!

By

Për të gjithë të dashuruarit, 14 Shkurti përbën një datë që asesi nuk duhet kaluar në një formë tjetër përpos së bashku.

Por për këngëtaren Leonora Jakupi që nuk përflitet asnjëherë për jetën private, kjo datë do kalohet pranë adhuruesve të muzikës së saj.

Leonora bashkë me Gencin dhe Milotin të Etnon do të performojë në Zurich të Zvicrës.

Ndryshe, Leonora pas një pauze të gjatë pritet të rikthehet fuqishëm së shpejti dhe ky rikthim po pritet me padurim nga fansat e shumtë të saj. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm