Dëgjoni pak nga kënga e re e reperit 2TON (VIDEO)

By

Para pak ditësh, 2TON njoftoi se një projekt i ri muzikor është gati.

Ky projekt pason “Boni t’fala” të cilën e solli pak muaj më parë me video të dërguara nga fansat e tij.

Gjatë ditës së sotme ai zbuloi pak nga kënga e re dhe dha një datë të saktë publikimi.

Kënga pritet të lansohet me datë 12 qershor.

Më poshtë postimi i plotë i reperit. /Prive.al

View this post on Instagram

12/06

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Artikuj të ngjashëm