Leonora kthehet pas në kohë, kështu dukej kur ishte fëmijë (FOTO)

By

Leonora Jakupi ka hapur arkivën.

Këngëtarja pati nostalgji dhe u kthye pas në kohë duke ndarë me publikun një fotografi gjatë kohës kur ishte fëmijë.

’A ju kujtohet shtrumfeta, edhe kjo frizura mos me t’hy flokte n’sy’, ka shkruar ajo.

Në anën tjetër, ka kohë që Leonora nuk ka lansuar këngë të reja megjithatë, ka qenë goxha aktive në rrjete sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm