Leon Bujupi debuton në industrinë muzikore, kjo është kënga e parë

By

Një artist i ri i është bashkuar industrisë muzikore.

Bëhet fjalë për Leon Bujupin.

Ai e solli projektin e tij të parë në gjuhën gjermane dhe quhet ‘Sag Warum’.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën dhe shihni klipin njëkohësisht./Prive.al

Artikuj të ngjashëm