Të gjitha detajet rreth martesës së Gjikos me Eliten, ua sjell Prive…

By

Tashmë është e ditur që reperi Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Dasma e madhe pritet të zhvillohet më 21 shtator në Ëhite Garden Hotel i cili gjendet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Por, Prive sjell të tjera detajet të cilat nuk i keni dëgjuar akoma.

Cili prej këngëtarëve do t’i argëtojë mysafirët, sa të ftuar do të jenë dhe shumë gjëra të tjera ju sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm