A e dëgjuat ‘Malli’ nga Azet dhe Dardani? (VIDEO)

By

Artisti i njohur, Azeti ka publikuar bashkëpunimin e tij me Dardanin.

“Malli”, titullohet kënga e tyre më e re.

Azeti dhe Dardani, kësaj kënge ia kanë realizuar edhe videoklipin.

Ndiqeni!

Artikuj të ngjashëm