E dëgjuat baladën e re të Shkurte Gashit? (VIDEO)

By

Shkurte Gashi ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja solli me videoklip një baladë të cilën e ka titulluar “Vitet”.

Tekstin dhe muzikën e ka punuar vet Shkurta, orkestrimin e ka bërë Nurteel ndërkaq në violinë është Mentor Sylejmani.

Shikim dhe dëgjim të këndshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm