Besniku i NRG Band shndërrohet në femër, Çani e ngacmon (FOTO)

By

Një performancë interesante sonte u interpretua nga Besniku i NRG Band. Ai i veshur si femër, me take, performoi ‘I want to break free’ nga Freddie Mercury, Queen.

Vokalisti i grupit NRG Band hasi mjaft në vështirësi në ecjen në taka dhe madje në një çast ishte gati për të lënduar këmbën.

E anëtari i jurisë, Arjan Çani e ngacmoi duke i thënë se është koha të tregoj, pa cekur se çka por duke supozuar në rolet e femrave që Besniku po i merr kohëve të fundit. megjithëse ato nuk zgjedhen nga vetë artistët.

‘Preferencë e çuditshme për këngëtaret femra. nuk dija a të shikoja Bleonen apo ty’ – i tha Çani mes tjerash Besnikut. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm