Kur po mendon të bëhet baba Ledri? (VIDEO)

By

Kjo është pyetja më e shpeshtë që iu ka bërë Ledri Vulës kohëve të fundit.

Reperi i famshëm shqiptar, foli në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, për këtë pjesë duke thënë se mezi pret të bëhet baba.

Ai dhe Sara Hoxha tashmë janë në lidhje prej vitesh dhe mbase shumë shpejtë do të kemi një lajm kaq të bukur nga ky çift.

Çfarë tha Ledri për fëmijët dhe Sarën, e kuptoni në intervistën e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm