Ledri Vula flet për vdekjen tragjike të idolit të tij të fëmijërisë

By

Gjithkush që njeh Ledrin, e di edhe për pasionin e tij për lojën e basketbollit.

Që fëmijë ai ishte i magjepsur pas lojës që bënte Michael Jordan, e sipas tij i vetmi që t’i përafrohej lojës së tij ishte Kobe Bryant.

Ai kishte ndjekur çdo lojë të tij, e kur luante i dukej vetja si ai. Reperi ishte në Australi kur kishte marrë vesh lajmin për vdekjen tragjike të Kobe Bryant dhe vajzës së tij 14 vjeçare.

Ndiqni më poshtë rrëfimin e tij në intervistën në NIN me Alaudin Hamitin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm