Blero hy në shtëpinë e BBVK si beqar por shumë i dashuruar

By

Blero do të jetë i pari që hapë dyert e shtëpisë së BBVK.

Ai nisi prezantimin e tij duke luajtur një remix të njërës prej këngëve të tij më të famshme.

Spektakli i parë ‘Prime’ nisi nga ora 21:00, derisa i njëjti do të transmetohet ekskluzivisht në ekranet e KlanKosova, ArtMotion dhe në Youtube në kanalin zyrtar të Klan Kosova.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm