Reperi shqiptar po bëhet baba për herë të parë

By

Reperi i njohur, Don Phenom dhe e dashura e tij janë në pritje të ëmbël.

Ishte partnerja e reperit, Anxhi Dema ajo që ndau lajmin me ndjekësit e saj, e nisur nga barku i rrumbullakosur duket se pritjes së ëmbël po i vjen fundi.

View this post on Instagram

A post shared by @anxhii_dema

Ky do të jetë edhe fëmija i parë për çiftin i cili pritet të vijë në jetë në vitin e ardhshëm.

Po ashtu ishte Anxhi ajo që konfirmoi lidhjen me reperin me anë të një fotografie romantike, e cila u publikua tetë muajsh. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by @anxhii_dema

Artikuj të ngjashëm