A janë Selena Gomez dhe Chris Evans çifti më i ri në showbiz?

By

Fansat e Selena Gomez po shqyrtojnë historitë e Chris Evans në Instagram për prova të një lidhjeje të mundshme romantike me aktoren.

Zemra do atë që dëshiron zemra, dhe me sa duket zemrat e Selenatorëve duan që Chris Evans dhe Selena Gomez të dalin bashkë.

Fansat vazhdojnë të kontrollojnë profilet e Chris dhe Selenës në mediat sociale për të gjetur një të dhënë se ata janë duke u takuar, dhe ndërsa nuk ka asnjë provë të fortë deri më tani, disa njerëz mendojnë se historia e fundit në Instagram e aktorit të ‘Captain America’ është kryesimi i tyre më solid deri më tani.

Në klipin e shkurtër me titull, “Rainy day activities”, ylli 40-vjeçar i Marvel luan në piano. Është një histori mjaft e pafajshme në Instagram, por disa vunë re se kishte një reflektim të një vajze brune në këndin e poshtëm të majtë të videos.

Në fillim të këtij muaji, ndjekësit e Chris dhe Selena filluan të spekulojnë se ata mund të takoheshin ose të dilnin jashtë, pasi vunë re se kryesuesi i ‘Captain America’ po e ndiqte yllin e popit. Për më tepër, një llogari e fansave të Selena Gomez postoi prova të supozuara fotografike, duke pretenduar se “Chris Evans dhe Selena Gomez u panë duke dalë nga i njëjti restorant”.

E! News më parë i hodhi poshtë këto thashetheme, duke zbuluar se fotografia e takimit të tyre sekret ishte bërë në të vërtetë jashtë një studioje Pilates në Los Anxhelos në nëntor të vitit 2017.

Kishte edhe foto të tjera të çiftit duke dalë nga një studio, por edhe ato ishin false. Në realitet, fotografia e Selenës ishte e vitit 2019, ndërsa fotografia e Chris është realizuar në Londër vitin e kaluar.

As Selena dhe as Chris nuk i kanë trajtuar thashethemet rreth jetës së tyre të dashurisë, por është e drejtë të thuhet se ata do të ishin një çift që shpërthen internetin.

Artikuj të ngjashëm