Ledri nis pushimet vetë i treti ?! (FOTO+VIDEO)

By

Dita e parë e pranverës, Ledri Vulën po e gjen në një destinacion të ëndërruar nga secili.

Reperi përmes postimeve në rrjete sociale ka shfaqur pamje mahnitëse të bregdetit luksoz të Maldives ku ka mbërritur para pak orësh.

Nuk dihet se me kë saktësisht është ai në pushime meqenëse në imazhet e shpërndara shfaqet i vetëm por në të njejtën periudhë kohore rrugë drejt destinacionit ekzotik ka marrë edhe trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha.

Prive ka raportuar edhe më parë për raportin shumë të afërt mes reperit, të dashurës së tij Adelës dhe Lorit.

Të kenë shkuar treshja e afërt së bashku drejt Maldiveve ?! Kjo mbetet të dëshmohet në rast se ata do postojnë ndonjë foto të përbashkët nga atje. /Prive.al/

franc

Artikuj të ngjashëm