Dhurata me mamin si motra

By

Jemi mësuar që për raste festash shumë nga këngëtarët e show bizit t’i urojnë më të dashurit e tyre.

Meqënëse 8 Marsi është njëra prej festave ku shumica e tyre iu kushtojnë dedikime dhe dhuratave nëmave të tyre, kështu nuk ndodhi me Dhurata Dorën.

Mirëpo ajo ka dëshmuar që nuk është vetëm 8 Marsi ditë ku duhet shprehur dashurinë ndaj nënës së saj.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet me nënën e saj dhe duken pothuajse si motra. / prive.al


Screenshot_2016-03-21-13-44-10

Artikuj të ngjashëm