Vjen në jetë djali i aktores shqiptare (FOTO)

By

Eliza Dushku ka mirëpritur në jetë djalin e saj.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Peter, e pagëzuan foshnjën me emrin Bodan.

Lajmin e ka zbuluar vet aktorja shqiptare përmes një postimi me disa fotografi në Instagram.

Urime./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm