Urimi i veçantë për ditëlindjen jubilare të Joe Jonas (FOTO)

By

Joe Jonas ka pranuar shumë dashuri për ditëlindjen e tij nga bashkëshortja Sophie Turner.

Aktorja 23-vjeçare e postoi një fotografi të lezetshme të Joe me një mesazh edhe më të lezetshëm në të.

“Urime ditëlindja e 30-të dashurai ime dhe gjëja më e bukur që më ka ndodhur. Të dua”, shkroi Sophie.

Artikuj të ngjashëm