Ledri falënderon publikisht ata që e uruan për lindjen e vajzës (FOTO)

By

Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër më datë 14 të këtij muaji.

Vajza e tyre erdhi në jetë dhe quhet Poem Blu Vula.

Pas portretit të ndarë me publikun nga ana e reperit, ai u lajmërua sërish në rrjete sociale për t’i falënderuar të gjithë ata që e uruan çiftin me fjalët më të mira.

Lexoni të plotë mesazhin e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm