Ledri, Ermali dhe Mc Kresha bëhen bashkë – për çfarë arsye?

By

Ashtu siç kishte raportuar Prive javë më parë, Mc Kresha është kthyer në Kosovë nga Kanadaja ku po qëndronte prej më shumë se një viti. Ai udhëtoi për në vendin e largët që të ishte afër bashkëshortes, kur ata u bënë me fëmijë.

Ledri Vula sapo është kthyer nga pushimet në Dubai bashkë me vajzën dhe partneren e tij, Sara Hoxhën.

Kështu miqtë e famshëm dhe të tjerë u bënë bashkë, për të ngrënë iftar.

Më poshtë mund të shihni fotografinë e plotë të ndarë në rrjete sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm