Këtë video që Sara Hoxha ka publikuar vetëm nënat e kuptojnë

By

Dhjetorin të vitit që lamë pas, Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë të parë.

Në këtë jetë erdhi një vajzë e adhurueshme që i lanë emrin Poem Blu Vula.

Që nga lindja, Sara dhe Ledri në vazhdimësi kanë ndarë fotografi dhe video të vogëlushes. Për më tepër, Poem Blu ka edhe llogarinë e saj në Instagram, që natyrisht menaxhohet nga prindërit.

Së fundmi, Sara ka publikuar një fotografi të bërë gjatë pushimeve në Dubai. Ajo shihet e shtrirë afër të voglës së saj, por Poem Blu e cila akoma po ushtron gjymtyrët e saj shihet teksa hip mbi fytyrën e nënës.

Më poshtë mund të shihni të plotë videon që ajo ka ndarë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm