Nuk ishte Arta Bajrami por dikush tjetër që ‘akuzoi’ Taynën për kopjim stili

By

Pak ditë më parë, keni pasur mundësi të lexoni lajme rreth akuzimit të Arta Bajramit ndaj Taynës, për kopjim stili.

Pasi lajmi doli gjithandej, Arta u deklarua dhe mohoi të ketë qenë vet prapa kësaj.

Në një intervistë për Prive, këngëtarja e cila dikur bënte rep, tha se rrjetet e saj sociale menaxhohen nga fansat e saj dhe se nuk ishte në dijeni për fotografitë e ngjashme që u postuan aty.

Se çka tha më tej ajo, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm