DJ Dust e la këngëtaren e njohur shqiptare për të punuar me Taynën

By

DJ i njohur shqiptarDust, ka treguar se ka shkëputur marrëdhëniet e punës me Encën për të punuar me Taynën.

Në një intervistë për lajmi.net, ai rrëfeu se para Encës dhe Taynës punoi me Kidën me të cilën pati një eksperiencë të mirë, duke vazhduar me këngëtaren nga Shqipëria për dy vjet.

Mirëpo, pas ndarjes nga dy artistet e njohura, DJ Dust nisi me Taynën për të cilën tha se i pëlqen stili i saj dhe se nuk do ta ndërpret punën me të për shkak se janë të kënaqur me njëri-tjetrin.

Rep-artistja, u bë e njohur me “Columbiana” në duet me Don Phenom, e lëshuar vitin e kaluar, dhe që atëherë koncertet e saj nuk kanë të ndalur./Prive.al

View this post on Instagram

🎧

A post shared by DJ DUST (@djdust) on

View this post on Instagram

Life begins after coffee ☕

A post shared by DJ DUST (@djdust) on

Artikuj të ngjashëm