Learta Jakupi paska qenë një vogëlushe shumë e lezetshme

By

Së fundmi në median sociale në Instagram, ka qarkulluar trendi i postimin të fotove të fëmijërisë.

E të njëjtit trend së fundmi iu bashku edhe Learta Jakupi, duke publikuar një foto nga fëmijëria e saj.

Ajo shkruan që fotografia është shkrepur në vitin 1998 dhe ju mund ta shihni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm