Loredana publikon datën e lansimit të projektit të ri

By

Sapo ka publikuar “Angst”, këngë e cila po ka shumë sukses në vendin tonë dhe ato gjermanofolëse.

Reperja paralajmëroi edhe një projekt të ri që do të publikohet brenda javës.

Në një postim në llogarinë e saj ajo nuk dha shumë detaje, përvecse projekti i ri do të publikohet këtë të premte, me datë 20 mars./Prive.al

Artikuj të ngjashëm