Learta flet për veçantinë e këngës së saj me Shyhrete Behlulin

By

E ftuar në Prive ishte Learta Jakupi. Ajo kësaj here erdhi për të na rrëfyer momentet e saj të paharrueshme në “5 datat”.

Ajo foli për koncertin e parë të saj solistik, dasmën e saj me Kushtrimin, dhe gjithashtu një datë mjaft e veçantë ishte publikimi i këngës së parë me Shyhrete Behlulin.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm