Rina dhe Sin boy sjellin ‘Meredith’ me videoklip

By

Reperja Rina, siç kishte paralajmëruar në një intervistë për Prive ka publikuar me videoklip projektin e ri me të dashurin, Sin Boy.

Kënga ‘Meredith’ e sjell atë më ndryshe edhe në tinguj edhe në aspektin vizual të videoklipit.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja.

A është kjo këngë një sukses potencial si ‘Gigi’? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm