Anxhelina dhe Beatrix bëhen bashkë me super yjet e futbollit?

By

Kushërirat Hadërgjonaj/Ramosaj, Beatrix dhe Anxhelina pas rregullimit të marrëdhënieve janë shndërruar në të pandashme.

Ato kanë qenë pjesë e një feste të ‘Halloween’ në Paris e cila duket të mos ketë qenë dosido.

Beatrix dhe Anxhelina janë shfaqur krah super yjeve botërorë.

Në fotografinë e ndarë para pak minutash në rrjete sociale, ato pozojnë krah dy futbollistëve tejet të njohur, Mbappe dhe Neymar të cilët janë të maskuar në frymën e festës.

Duket se dy super yjet e futbollit tashmë janë miq të bukurosheve kosovare. /Prive.al

View this post on Instagram

Squad LIT 🔥🤪🥂 #halloween

A post shared by 𝖳𝗋𝗂𝗑𝗂𝖾 ♥ (@beatrixramosaj) on

Artikuj të ngjashëm