Lansoi tri këngë, Rita Ora gjen momentin për festë ditëlindjeje (FOTO)

By

Kohëve të fundit ka pasur momente shumë të mira duke iu referuar suksesit të tri këngëve që lansoi: Lonley Together, Your Song dhe Anywhere.

Kështuqë nuk është surprizë që Rita Ora i la të gjitha mënjanë dhe gjeti kohën që ta qerasë motrën e saj Elenën, në një darkë ditëlindjeje në një restorant në Londër.

Krijuesja e këngës Anywhere, kishte vënë një opalë vathë që të marrin sytë, ndërsa motra e saj 29 vjeçare, mbante veshur një fustan të gjelbër me shumë shkëlqim,

E në pjesën e sipërme, Rita kishte zgjedhur të vishte një bluzë prej kadifeje me shenjën e notës muzikore të qëndisur mbi të. /Prive.al

What are sisters for? Glamorous Rita Ora cut a trendy figure in velvet blouse as she treated leggy Elena to a lavish birthday dinner at C London in Mayfair, London on Monday

Hitting all the right notes! Glamorous Rita proved she had a magpie's eye for accessories, opting for dazzling huge hoop earrings and a sparkling musical note brooch

 

Artikuj të ngjashëm