E bëri: E dashura e futbollistit të famshëm, më në fund shfaqet shtatzënë në publik (FOTO)

By

Kur filluan spekulimet se ajo është shtatzënë, ata të dy nuk thanë gjë mbi këtë punë. Madje ajo po mundohej gjithnjë që ta fshihte barkun nga kamerat e paparazive.

Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit të famshëm Cristiano Ronaldo, është paraqitur më në fund me barkun e fryrë në publik dhe atë në tapetin e kuq të mbrëmjes së ndarjes së çmimeve Best FIFA Football Awards.

Në këtë mbrëmje, Ronaldo e ka fituar çmimin si lojtari më i mirë i vitit.

E veshur në një fustan satini në ngjyrë të hirtë, 22 vjecarja po dukej senzacionale krah të dashurit të saj dhe djalit të tij shtatë vjecar, Cristiano Junior.

Përveç djalit shtatë vjeçar, Ronaldo ka edhe dy binjakë me një nënë surrogate, ndërsa tani është në prite të fëmijës së katërt. /Prive.al

Rodriguez and Ronal-duo! Georgina Rodriguez cut an effortlessly maternal figure as she cradled her baby bump alongside beau Cristiano Ronaldo and his son Cristiano Jr. as they attended the Best FIFA Football Awards in London on Monday evening

Artikuj të ngjashëm