Si në përralla, Enca iu rikthehet baladave – publikohet ‘Balad’ (VIDEO)

By

Është publikuar më në fund kënga e re e Encës.

Pas shumë kërkesave nga fansat e saj, këngëtarja u rikthye me “Balad” pas disa projekteve ritmike.

Teksti dhe muzika janë realizuar nga vet ajo ndërkaq për të tjerat është përkujdesur BigDeal Records.

Klipi po duket përrallor njësoj edhe Enca, ndiqeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm