Sevdai Radogoshi viziton varrin e Rasim Thaçit: “E pa përballueshme”

By

Më 26 mars u nda nga jeta humoristi i njohur shqiptar, Rasim Thaçi-Cima.

Aktori kishte qenë i shtrirë në spital pas infektimit me COVID-19, dhe nuk i bëri ballë dot sëmundjes.

Miku i jetës dhe kolegu i tij, Sevdai Radogoshi-Qumili, e kujtoi aktorin me disa imazhe të realizuara ndër vite nga xhirimet e skeçeve të ndryshme.

“E pa besushme, e pa perballushme !!! O Zot i madh mëshiro…” – shkruan aktori në postimin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm