Mesazhi lamtumirës i Kallashit pas largimit nga Kosova (FOTO)

By

Donjeta Kosumi – Kallashi, e njohur për vendimet e raportimet e befasishme në situata periodike, ka habitur së fundmi.

Valltarja ka lënë Kosovën të paktën përkohësisht duke pauzuar nga gjitha rrjetet sociale.

Nuk dihet destinacioni i Kallashit por ajo që ka tërhequr vëmendjen është një mesazh për ndjekësit në Viber e Snapchat.

Aty, ajo shprehet se tani e tutje, Prizreni do jetë në qetësi dhe gratë nuk do brengosen për burrat e tyre. Mbetet të shihet se sa do i zgjas kjo arratisje Donjetës. /Prive.al/

1

Artikuj të ngjashëm