‘A THU KUSH’ PO I MUNGON LYRICAL SON

By

Antari i labelit PINT, Festim Arifi pas një pauz të shkurtër , duke pasë parasysh që vitin që e lamë pas edhe ndrroi status, duke kurorzuar dashurinë  me martesë, si duket I është përvishur sërish punës.

Kënga që së fundmi lansoi ishte bashkëpunimi me Ergenin nga Nr ‘Rock n’roll star’, mirëpo tani është në përgaditje e sipër të baladës më të re me titull ‘A thu kush’të cilës ia ka realizuar edhe vidoeklipin, dhe pritet të dal së shpejti në treg, afëerisht gjatë muajit Mars.

IMG_5167

 

Artikuj të ngjashëm