Lake pupulake, Aurela Gaçe vjen me energji shpërthyese

By

Këngëtarja shumë e dashur, Aurela Gaçe ka lansuar këngën e saj të re.

Si gjithnjë këngëtarja vjen plot energji dhe ritëm dhe kësaj here nuk ishte më ndryshe me këngën “Lake pupulake”.

Kënga e re është shoqëruar edhe me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm