Mijëra fansa i japin lamtumirën e fundit reperit që u vra – XXXTencation

By

Mijëra fansa të XXXTentacion kanë pritur në radhë për orë të tëra për t’i dhënë lamtumirën e fundit reperit të vrarë, në një ceremoni mortore të mbajtur në Floridë.

Ylli 20 vjeçar, i cili u vra javën që shkoi, ishte i shtrirë në një arkivol të hapur i rrethuar nga trëndafila të zi, në stadiumin në Floridë.

Këngët dhe videoklipet e tij u shfaqën përderisa fansat hynin në stadium.

XXXTentacion, emri i vërtet i të cilit ishte Jahseh Onfroy, besohet se ishte viktimë e një vjedhje me armë, transmeton Klan Kosova.

Fans mourn the death of musician XXXTentacion at a service in Florida

Fans mourn the death of musician XXXTentacion at a service in Florida

 

 

Artikuj të ngjashëm