Si u bë Agon Myftari fenomen i karantinës?

By

Agon Myftari me profesion është regjisor, por këtë periudhë karantine ai u bë viral për një tjetër arsye.

Videot e tij amatore që ironizonin dhe satirizonin situatën dhe fenomenet shoqërore u bënë virale ngado nëpër rrjete sociale.

Këtë të shtunë në Prive, Agon Myftari vjen në një intervistë për të na folur më shumë rreth materialeve që lansoi dhe vazhdon të lansojë në rrjete sociale.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm