Stresi flet për Era Istrefin, komenton dhe këngën e re

By

Era Istrefi rikthehet këtë të premte me këngën e saj më të re “No maybes”.

E ky projekt po merr përkrahje akoma pa u lansuar, jo vetëm nga fansat por edhe nga kolegët shqiptarë.

Stresi është një nga artistët që e ka promovuar  “No maybes” e madje për Erën u shpreh me titullin divë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm