Lajmi më i keq i Lori Hoxhës për këtë vit lidhet me familjen (VIDEO)

By

Lori Hoxha si asnjëherë më parë, ka folur në Prive për shumë gjëra rreth saj.

Ajo e ndau me publikun lajmin më të keq për këtë vit, a është e dashuruar dhe a i shkakton të dashurit kokëdhimbje?

Jo vetëm kaq, plot 50 Përgjigje në videon më poshtë, i kuptoni nga trashëgimtarja e Top Channel./Prive.al

Artikuj të ngjashëm