Aktori i njohur kosovar bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

By

Aktori i njohur nga Kosova, Ernest Zymberi u bë sërish baba.

Ai njoftoi në rrjete sociale se djali i tij erdhi në jetë sot dhe quhet Rron.

Aktori i njohur më shumë për paraqitjet e tij në ‘O sa mirë’ dhe gruaja e tij, janë prindër tani të dy fëmijëve pasi kanë edhe vajzën e madhe Mara.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm