Lajmërohet Leonora Jakupi, a po pritet bashkëpunim me këtë këngëtar?

By

Leonora Jakupi ka pothuajse se dy vjet e cila nuk i ka sjellur publikut shqiptar një projekt të ri.

Një foto të cilën e postoi në Instagram shihet me këngëtarin Irkenc Hyka. Kjo na bën të mendojmë se mos ndoshta dyshja do sjellin një projekt të ri.

Vlen po ashtu të theksohet se një bashkëpunim me Leonorës dhe Irkencit do ishte tejet interesant sepse dyshja kanë një stil të ngjashëm të këngës. /prive.al

Artikuj të ngjashëm