Ronela Hajati premton hit me Don Phenom

By

Ronela Hajati është produksion i disa hiteve shqiptare. Ndërsa tani po zotohet se do sjellë një super bashkëpunim me Don Phenom. Dyshja kanë bashkëpunuar me shumë artistë tjerë shqiptar dhe kësaj radhe janë bashkuar në një projekt të ri.

Ishte Ronela ajo që paralajmëroi një bashkëpunim duke postuar në Instagramin e saj një foto të dyshes. Ajo në foto shkruan “Ju mendoni se e dini por në fakt nuk keni ide” e kjo na lë të kuptojmë se rrugës është një super projekt.

Detaje për publikimin e këngës ende nuk janë publikuar. /prive.al

View this post on Instagram

U think u know but u have no idea! 🔥 @donphenomofficialpage

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Artikuj të ngjashëm