Nuk do të besoni se çfarë vendimi ka marrë vëllau i Emina Çunmulajt!

By

Amerika, toka e premtuar është e ëndërruar nga shumë persona. Por, duket se jetesa në SHBA nuk i ka lënë aspak përshtypje vëllaut të modeles Emina Çunmulajt, Bekimin.

Në një postim ku ka njohur ndjekësit me vëllaun mes tjerash modelja ka shkruar: ‘Nuk më besohet që ti jeton në Tiranë. Të gjithë shqiptarët vrapojnë në Nju-Jork nga Tirana kurse vëllau im lë Nju-Jorkun dhe kthehet në Tiranë. Krenare’

Ky veprim është komplimentuar nga ndjekësit në rrjete sociale.

Screenshot_2016-05-24-09-13-18

 

Artikuj të ngjashëm