Dalin fotografitë: Si dukej Ada e “Për’puthen” para ndërhyrjeve?

By

Me nisjen e “Për’puthen”, publikut iu prezantuan shumë gra të reja, të bukura dhe të arrira në jetë.

Një ndër do ishte edhe infermierja shumë tërheqëse Ada. Ajo vjen nga Skrapari dhe është 28 vjeçare.

Menjëherë ranë në sy hiret e saj shumë atraktive për çka u komentua edhe shumë në rrjete sociale dhe studio. Por, Ada dëshmoi edhe njëherë se ajo është shumë më shumë se “veç çka sheh syri”.

Ndërkohë, ajo ka pranuar me krenari që ka kryer ndërhyrje në trupin e saj për të arritur fizikun që ajo donte.

Kështu, përdoruesit e rrjeteve sociale u sistemuan për të gjetur si dukej ajo para ndërhyrjeve. Është pak të thuhet që ajo ishte po aq e bukur sa është tani.

Më poshtë mund të shihni disa nga fotografitë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm