Lajme të reja nga West Side Family

By

Një këngë e re pritet të publikohet së shpejti nga West Side Family.

Lajmi u bë i ditur përmes dy artistëve që janë pjesë e grupit, Landi dhe Armiri.

Ata postuan trailerin e videoklipit në rrjetin social Instagram, duke mos bërë me dije datën e lëshimit përveç përshkrimit ‘së shpejti projekti më i ri nga West Side Family’.

Kujtojmë që në këtë grup ishte edhe Dr.Flori i cili vdiq tragjikisht gjatë vitit 2014.

Më poshtë mund ta shikoni videon e cila sjell pak pamje nga projekti i ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm