A do e falte tradhëtinë Silva Gunbardhi?! (VIDEO)

By

Intervista më e shkurtër e Prives këtë edicion ishte e rezervuar për këngëtaren e njohur, Silva Gunbardhi.

Përballë pyetjeve të gazetares Maki Bajrami, krijuesja e hitit ‘Të ka lali shpirt’ u përgjigjë pa asnjë lloj hezitimi.

E pyetur se si do të ishte karriera e saj pa projektin në fjalë, Silva u përgjigjë se nuk e din se çfarë do të kishte bërë pa atë këngë.

A do e falte tradhëtinë në çift, a është mendjemadje, a ka patur kontakt intim me gjinië e njejt Silva?!

Përgjigjet e këtyre dhe shumë pyetjeve tjera mund ti kuptoni përmes kësaj videoje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm