Sensuale – klipi i ri i Diona Fonës pritet të jetë krejt ndryshe

By

Diona Fona u prezantua me publikun shqiptar vetëm një vit më parë.

Dhe shumë shpejt arriti të bëhet pjesë e kësaj industrie të egër muzikore, duke sjellë vazhdimisht projekte të reja.

Një vajzë me një stil urban edhe në veshje e edhe në të kënduar, nuk do kishte se si të mos e kapte vëmendjen e publikut.

Diona pas këngës “Vec Fjalë” që e lansoi katër muaj më parë, po sjellë një tjetër projekt.

Ajo ka publikuar një insert nga klipi i ri, që në shikim të parë duket të jetë fantastik. Në këtë këngë që titullohet “Feeling”, ajo shfaqet në një pishinë, derisa klipi duket krejt vjeshtor!

View this post on Instagram

F E E L I N G 💥

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

Artikuj të ngjashëm