Jo vetëm Capital T me këngë të re: Edhe artisti tjetër i Authentic me projekt të ri!

By

Dje reperi Capital T paralajmëroi videoklipin e tij më të ri, të cilin e ka xhiruar para pak dite në Kosovë, mirëpo kompania muzikore Authentic po punon edhe në një tjetër produksion të ri muzikor.

Fjala është për këngën e Granit Dërgutin, i cili deri tani ka sjellur dy bashkëpunime tejet të suksesshme, një me Kapon dhe një me Xhensila Myrtezaj e Mixey.

Nuk dihet akoma nëse kënga e parë e tij për 2018-të do të jetë solo apo në duet, por projekte të tilla nuk do të mungojnë gjatë 359 ditëve që i kanë ngelur vitit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm