DJ Geek lanson EP-në me 6 projektet muzikore

By

Dj Geek ka lansuar mini-labumin e tij ‘The Beginning’.

Artisti lëshoi të gjitha projektet në YouTube.

Në këtë EP, Geek pa bashkëpunuar me Dafina Zeqirin, Yll Limanin e Elinelin.

Klikoni linkun dhe shkoni tek kanali i Dafinës për t’i dëgjuar këngët.

https://youtube.com/c/MoneyzDafina

 

Artikuj të ngjashëm