Fisi e pranon hapur që ia ka vënë syrin Anës

By

Banori më i ri brenda shtëpisë ka deklaruar hapur pëlqimin e tij për Anën.

Ai thotë se ajo është një vajzë shumë ‘seksi’ dhe i pëlqen qëndrimi i saj prej një burrneshe.

Për këto arsye ai e thotë hapur se do të vazhdojë komunikimin më Anën dhe t’i shprehë pëlqimin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm